CZUB ZKM ALU Stock

Dlouho očekávanou novinkou v našem sortimentu je plně stavitelna ALU pažba pro legendární malorážové pušky ZKM od Zbrojovky Brno, později pak Zbrojovky Uherský Brod. Při konstrukci pažby jsme vycházeli z našich mnoholetých zkušeností v oboru konstrukce zbraní a pažeb. Výsledkem je malorážka se kterou se neztratíte na žádné soutěži. Celá konstrukce vychází ze soutěží Hunting Field Target takže i při lovu budete mít pohodlný úchop v každé poloze. 

ZKM Black - detail3_resize

Plně stavitelný zadní díl pažby je stavitelný všemi směry a přizpůsobí se střelcům od juniorů až po dospělé. Pomocí přídavného závaží si můžete zbraň dokonale vyvážit.

ZKM Black - detail1_resize

Pistolová pažbička je umístěna v ideální výšce a lze posouvat tak, aby na spoušť dosáhnul každý. 20MOA Nakloněná weaver lišta dobým doplňkem každého kdo střílí na větší vzdálenosti.

ZKM Black - detail2_resize

Pro montáž příslušenství je na spodní straně předpažbí standardizovaná evropská UIT lišta pro montáž palm restů, adaptérů pro bipod nebo Bench restových opěrek. Na boční weaver lišty (100 nebo 155mm) leze namontovat další zařízení.

Technická specifikace

Výrobce

AERON CZ s.r.o.

Vhodné pro

Česká Zbrojovka a.s. - ZKM 451/452/455/456

Dřevo

Laminované - černé

Buk - světlý

Buk - černý

Buk - červený

Materiál

Dural AW7075 / nerez

Povrchová úprava

Černý tvrdý elox

 Váha

1,8kg

Délka

69cm - 80cm

Galerie